Onze contactpersonen

Natuurlijk zijn onze hoogwaardige Machines, Robots, Cad-Cam software en ons uitgebreide ERP-systeem erg belangrijk.

Maar de mensen maken het echte verschil bij JMBA, zij zorgen dat uw order van A-tot Z wordt vastgelegd en zij begeleiden uw order voor een correcte levering.

Een “wens van de klant” noemen zij een uitdaging.

 

Wij zijn u graag van dienst

Gerdie Meeuws

Administratie
Gerdie@jmba.nl 0493-440588

Ingrid Engelen

Financiele administratie
Ingrid@jmba.nl 0493-440588

Margo Derksen

Administratie
Margo@jmba.nl 0493-440588

Rene Maas

Inkoop/Planning
Rene@jmba.nl 0493-440588

Aaron van Bragt

Inkoop/Planning
Aaron@jmba.nl 0493-440588

Bart vd Einden

Calculatie
Bart@jmba.nl 0493-440588

Paul van Rijn

Accountmanager
Paul@jmba.nl 0493-440588

Jan Meeuws

Directie
Jan@jmba.nl 0493-440588 Mobiel : 06 5181 5851

Heeft u vragen?

Neem contact met ons op!

Neem contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of e-mailadres. U kunt ook het formulier invullen.

  • Ik ga ermee akkoord dat mijn gegevens worden verwerkt volgens de privacyverklaring.