Onze contactpersonen

Natuurlijk zijn onze hoogwaardige Machines, Robots, Cad-Cam software en ons uitgebreide ERP-systeem erg belangrijk.

Maar de mensen maken het echte verschil bij JMBA, zij zorgen dat uw order van A-tot Z wordt vastgelegd en zij begeleiden uw order voor een correcte levering.

Een “wens van de klant” noemen zij een uitdaging.

 

Wij zijn u graag van dienst

Ingrid Engelen

Financiele administratie
ingrid@jmba.nl 0493-440588

Wilma van Dongen

Administratie
wilma@jmba.nl 0493-440588

Gerdie Meeuws

Administratie
gerdie@jmba.nl 0493-440588

Rene Maas

Inkoop/Planning
rene@jmba.nl 0493-440588

Aaron van Bragt

Inkoop/Planning
aaron@jmba.nl 0493-440588

Bart vd Einden

Calculatie/Werkvoorbereiding
bart@jmba.nl 0493-440588

Dennis Verdellen

Calculatie/Werkvoorbereiding
dennis@jmba.nl 0493-440588

John Thielen

Werkvoorbereiding
john@jmba.nl 0493-440588

Twan Kolen

Bedrijfsleider
twan@jmba.nl 0493-440588

Paul van Rijn

Accountmanager
paul@jmba.nl 0493-440588

Maarten van Dongen

Manager
maarten@jmba.nl 0493-440588

Jan Meeuws

Directie
Jan@jmba.nl 0493-440588 Mobiel : 06 5181 5851

Heeft u vragen?

Neem contact op!

Neem contact met ons op, bel ons op of stuur een e-mail. U kunt ook het contactformulier gebruiken.

  • Ik ga ermee akkoord dat mijn gegevens worden verwerkt volgens de privacyverklaring.